bahçelievler masaj

0532 060 97 47

Kaliteli Masaj ve Spa

Bahçelievler Masaj

bahcelievler masaj

Bahçelievler Masaj olarak siz değerli misafirlerimize profesyonel ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla, çok güzel vakit geçireceğiniz kaliteli bir masaj hizmeti sunuyoruz.

bahçelievler masaj salonu

Uzak Doğunun en önemli mirası olan spa terapisini alanında uzman, sizi gevşetecek kadromuzla modern koşullarda sunuyoruz.

bahçelievler masaj

Bahçelievler Masaj olarak bir başka hizmetimiz ise Türk geleneklerinden biri olan hamam ve sauna hizmetimizdir. Günün tüm yorgunluğunu kese köpük ile atacaksınız.

Müşteri Memnuniyeti

Bahçelievler Masaj olarak temel prensiplerimizin başında misafirlerimizin almış oldukları hizmetten memnun olmaları gelmektedir.

Hijyen Ortam

Bahçelievler Masaj siz değerli misafirlerimiz için en kaliteli ve hijyen koşullarda hizmet sunmaktadır. Bizim için değerlisiniz.

Kaliteli Hizmet

Sektörün lider markalarından biri olmamızı sağlayan temek özelliklerimizden biri de kaliteli hizmet anlayışımızdır.

Yılların Tecrübesi

Masaj ve spa alanında siz değerli misafirlerimize yılların tecrübesini en güzel ve kaliteli şekilde konforlu vip odalarda sunuyoruz.

Bahçelievler Masaj ile hayatın tüm yorgunluğu bizimle atın. Masaj, spa, hamam, sauna hizmetleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Bakırköy Masaj salonu bir canlının kaslarını kemiklerini eklemlerini dolaşımını ve organlarını rahatlatmaya yarayan işlemlerdir. Tıbbi olarak bir hastalığın tedavi edilmesine neden olan şekline medikal masaj denir. Sporcuların kas gruplarını çalıştıran türe ise sporcu masajı denir. Masajda el gücünün yanı sıra makine gücü, kremler ve taşlar yardımcı malzemeler kullanılmaktadır. Eski mısır döneminden beri taşların insan vücudundaki etkisi bilinmektedir. Günümüz masörleri taşlardan çeşitlerine ve tedavi şekillerine göre faydalanmaktadır. Masaj hiç bir rahatsızlığı olmasa bile her insanın ihtiyacı olan bir durumdur. Bahçelievler masaj bu ihtiyacı karşılayabilecek merkezdir

Bahçelievler masaj alanında eğitimini tamamlayarak sertifikasını almış uzman masör ve masöz kadrosu ile yıllardır başarı ile hizmet vermektedir. Bahçelievler masaj merkezi birçok masajı tercih etme şansını müşterilerine vermektedir. Merkezde masaj yapılma süresini de siz değeri müşteriler belirlemektesiniz. Masaj anında istediğiniz içeceği sipariş ederek keyfinize bakmanız ise içten bile değildir. Salonda genç ve sürekli yenilenen bir kadro ile çalışmalar sürmektedir. Keyfinize bakmak istiyorsanız sultan masajı alabilirsiniz Sultan masajı çift personel il gerçekleştirilen çok özel bir masajdır. Bu masajla beraber jakuzi keyfiyle omurganızdaki tüm eklemlerin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler masaj olarak günün yorgunluğunu bizimle beraber atın. Günümüzde şehrin sıkan kasvetli havası insanları gergin ve sinirli yapmaktadır. Bir spor aktivitesi yapmamanıza rağmen kaslarınız bu durumdan kaynaklı olarak gergin ve sert bir şekilde kalmaktadır. Bu durum insanda dolaşım bozukluklarına sebep olmaktadır. Dolaşım bozuklukları yakın vadede varis hastalığına uzun vadede ise kardiyovasküler hastalıklara (kalp, damar, lenf bezi ) sebebiyet vermektedir. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ayda bir düzenli medikal masajı yaptırmaktır. Medikal masaj bahçelievler masaj merkezimizde özenle yapılmaktadır. Medikal masaj için yer yatağı, sedye ve jakuzi seçenekleri bulunmaktadır. Su masajda kullanılan ana öğelerden biridir. Sıcak su sayesinde eklem ve kaslarımız genleşir ve sakinlerler. Bu durum özelikle omuz bölgesinde kulunçların çözülmesinde etkilidir. Kulunç hava çarpmalarından doğan kas kasılmalarıdır. Kulunç ağrıları ile doktora başvuranların çoğu fıtık düşüncesi ile hastaneye gitmektedir. Masaj sayesinde kulunç dışında daha birçok sağlık probleminizden kurtulabilirsiniz. Siz daha hiç kendinizi şımartmadınız mı?

Hemen Ara